Aloha, przybyszu. Jesteś właśnie na sekretnym tropie, gdzie znajdziesz recenzje, wywiady czy tematy około książkowe.

Jeśli chcesz, zostań na dłużej, będzie miło. Możesz też zaobserwować blog, polubić fanpage oraz subskrybować kanał na youtube.

Sekretny Trop istnieje od 01.08.2016. Aktualny szablon jest od 21.01.2017.

Posty:
* the Shadow będzie pojawiać się w każdą pierwszą sobotę miesiąca.
* recenzje, wywiady czy inne posty będą publikowane nieregularnie
* postów na miesiąc będzie nie mniej niż 5

30.03.2017

Recenzja: Assassin's Creed Revelations

Tytuł: Assassin's Creed: Revelations
Wydawca: Ubisoft
Producent: Ubisoft Studios
Platformy: PC|XBOX360|PS3
Data wydania: 2011
Gatunek: Gry akcji - TPP
Tryb: Single PlayerOpis:
Akcja rozpoczyna się i kończy w Masjafie. Z tym, że na początku Ezio napotyka mały problem, a mianowicie Templariuszy, którym udaje mu się uciec i pokonać. Po odzyskaniu dziennika i zdobytych informacji wyrusza do Konstantynopola, aby odzyskać resztę ksiąg i kluczy do Masjafu.

Recenzja:
Ezio postarzał się, ale i bardzo zmądrzał. Jest opanowanym pięćdziesięciolatkiem, który chce pozyskać wiedzę potężnego asasyna, który żył w czasach trzeciej krucjaty.
Plusy + nowe miasto
+ muzyka
+ nowi bohaterowie
+ klimat
Minusy - mało nowościW sumie nie ma nic takiego nowego. Zamiast rozbudowywać Rzym czy Monteriggioni, rozbudować gracz może Konstantynopol. Rekrutuje nowych członków Bractwa. Zmienia się tylko broń z podwójnego ostrza na ostrze z hakiem. To akurat fajne rozwiązanie.
Fajnie, że akcja dzieje się już w innym miejscu niż Włochy. Taka odskocznia. No i można pożegnać się z La Volpe czy Bartolomeo D'Alviano. Ich już nie ma, ale za to są nowi bohaterowie, jak na przykład Sofia Santor czy Yusuf Tazim. Ach, tak. Duccio z Assassin's Creed II pojawił się. Jest z nim krótki epizod.
Zmieniony został też kolor szat głównych Ezia. Ściął swoje włosy oraz zapuścił brodę. Wygląda jak staruszek w dobrej formie. Pomimo tego, że akcja dzieje się w Turcji, to i tak nie brak włoskiego akcentu i słów przede wszystkim u Ezia. Ogólnie fajne zakończenie serii o Ezio.
7/10 - przyjemne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz