Aloha, przybyszu. Jesteś właśnie na sekretnym tropie, gdzie znajdziesz recenzje, wywiady czy tematy około książkowe. Jeśli chcesz, zostań na dłużej, będzie miło. Możesz zaobserwować blog, polubić fanpage oraz subskrybować kanał na YouTube.

Czytam i recenzuję na CzytamPierwszy.pl

* Sekretny Trop istnieje od 01.08.2016.
* Aktualny szablon jest od 21.01.2017 wykonany przez Ayash.
* Szablon dostosowany do Chrome. W innych przeglądarkach może być niewielka różnica.
* the Shadow będzie pojawiać się w każdą pierwszą sobotę miesiąca.
* the Shadow nie ma żadnego znaczenia. Jest to po prostu wybrane słowo, do określenia cyklu postów.
* recenzje, wywiady czy inne posty będą publikowane nieregularnie.
* Nick Ayash nie ma żadnego znaczenia.

27.06.2017

Kwiatowy TAG

Aloha.
Dawno nie było tu coś z cyklu TAG, więc postanowiłam stworzyć nowy. Może jest w czeluściach internetu o tym samym, nie wnikam, ale osobiście to nie czytałam. Za niedługo pojawi się nowy post z cyklu the Shadow, lecz tematyki jeszcze nie wyjawię. Mam trzy w zanadrzu i nie wiem, którą wpierw zrealizować.
Co nowego u mnie? Tworzę portal internetowy, a to trochę mi zajmie. Choć na darmowym hostingu, więc nie muszę martwić się o kodowanie (to znaczy znam HTML i CSS, ale nie tak w pełni rozwinięte, bo jeszcze dochodzi JAVA czy PHP, a to już poza moimi możliwościami czyli ogarniam kodowanie, ale nie w dużej mierze) jednak treść, jak na przykład regulamin czy faq albo kategorie, które trzeba dobrze poukładać.
Wracając już do tematu, prezentuję już swoja listę kwiatowego TAGu, w którym wymienione zostało pięć kwiatów. Może się to Wam spodoba takie zestawienie.
Lila - książka z literatury pięknej
Przyznam, że dopiero zaczynam przygodę w tej literaturze, ale może dam tu dwie książki Agnieszki Moniki Polak, a jest to Ślad przeznaczenia oraz Dalekie podróże z Bliską. Obie książki są o tym, aby się nie poddawać, aby dążyć do spełnienia marzeń.
Dalie - książka z dużą ilością stron
Z dużą ilością stron, to mogę spokojnie wytypować książki Robin Hobb, bo książka ma minimum 500 stron bądź 1000, w zależności od tytułu. Mogę też powiedzieć, że do tej kategorii pasuje na przykład Harry Potter i Zakon Feniksa autorstwa J.K. Rowling.
Hortensje - książka z ciekawą historią
Jest dużo książek z ciekawą historią, ale myślę, aby wytypować Opowieści z Narnii C.S. Lewisa czy Bliźnięta z Lodu S.K. Tremayne. Wytypowałabym więcej, ale nie chcę też zanudzać ilością książek.
Konwalie - książka, która jest krótka
Jest dużo książek, bardzo krótkich, ale jedną z takich to pamiętam lekturę szkolną o tytule Stary Człowiek i Morze Ernesta Hamingway'a. Dla mnie osobiście jedna z gorszych lektur szkolnych.
Stokrotka - pisarz bardzo płodny
Jest trochę takich osób, jak na przykład Remigiusz Mróz czy Katarzyna Michalak, ale jakoś nie czytam książek takich autorów. Za dużo na raz, a za mało czasu, aby przeczytać też coś innego niż książki tych autorów.
To by było na tyle. Do następnego!

1 komentarz:

  1. Harry Potter i Zakon Feniksa to naprawdę grube tomiszcze, ale genialne! Dla mnie również Stary Człowiek i Morze była najgorszą książką.

    http://weruczyta.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń