Aloha, przybyszu. Jesteś właśnie na sekretnym tropie, gdzie znajdziesz recenzje, wywiady czy tematy około książkowe.

Jeśli chcesz, zostań na dłużej, będzie miło. Możesz też zaobserwować blog, polubić fanpage oraz subskrybować kanał na youtube.

Sekretny Trop istnieje od 01.08.2016. Aktualny szablon jest od 21.01.2017.

Posty:
* the Shadow będzie pojawiać się w każdą pierwszą sobotę miesiąca.
* recenzje, wywiady czy inne posty będą publikowane nieregularnie
* postów na miesiąc będzie nie mniej niż 5

Historia...

Jest to czas na nudne podsumowanie, a może i ciekawe... Kto wie?
Historia o... blogu
Sekretny Trop istnieje od 01 sierpnia 2016 roku. Od 29 marca 2015 do 31 lipca 2016 blog ten nosił nazwę zapomniane zapiski, a zmiana domeny z blogspot.com na .pl spowodowała nie tylko zmiany w tytule bloga, ale i poszerzyła tematykę. Pomysł na bloga zrodził się z chęci dzielenia się opinią z innymi, a nie tylko w gronie znajomych.
Jest to blog z recenzjami przede wszystkim książek, ale też filmów czy gier. Czasem pojawią się wywiady z Autorami czy też zapiski, w których stałym cyklem jest the Shadow. W tej serii wybranych jest kilka utworów muzycznych, które odpowiadają danemu zagadnieniu.
Dlaczego blog nazwany został Sekretnym Tropem? Bo nie każdy trop musi być jawny, może być również sekretny, a taki jest przy na przykład czytaniu książek. Czyż czytelnik nie tropi w książce coś, co czytelnika zachwyci i porwie w wir wykreowanego świata? Na to pytanie chyba znana jest odpowiedź.
Historia o... załodze
Shaman:

Kim więc jest Shaman? Jest kimś, kto lubi czytać książki. Przeważnie fantasy, ale też nie stroni od innych gatunków literackich.
Jest też kimś, kto pisze. Opowiadania? Może kiedyś, lecz jak już to jako Yashenah. Książki? W rzeczy samej jako Layla Odetta Courtney Saldivar oraz Penelope Madeleine Silver.
Ogląda seriale jedynie kryminale, lecz za to często słucha muzyki. W miarę dobrze posługuje się HTML i CSS, więc jest w stanie zrobić prosty szablon na bloga czy stronę. Samotnie uczy się hiszpańskiego i włoskiego, lecz jeszcze wiele brakuje do podstawowej płynności.
W blogosferze jest od dłuższego czasu pod różnymi nickami, ale dopiero Shaman jest tym ostatecznym. Prowadzi też swój kanał na youtube.

Ważne daty Sekretnego Tropu
01.08.2016 - powstanie Sekretnego Tropu
01.08.2016 - nawiązanie współpracy z wydawnictwem SQN, Wieża Czarnoksiężnika